Kyselovic vajíčka

Je to tady! Rozhodli jsme se pro chov slepic, tak jak jim je to nejpřirozenější. Na kopci Vepří, v krásné krajině Posázaví se “SE SLUNCEM NAD HLAVOU” prohání hejno slepic, které nocují v mobilním kurníku a mají tak veškerý potřebný komfort. Od května tedy nabízíme vajíčka od volně se pasoucích slepiček.
Aktuálně máme již většinu vajíček MIX velikostí M a L , koupit si však stále můžete i menší vajíčka velikosti S.
Slepice máme pod veterinární kontrolou, pravidelně bereme stěry na salmonelu… A protože SLEPICE NENÍ POPELNICE, tak naše slípky NEJSOU krmeny zbytky z kuchyně, což se významně projevuje na kvalitě vajec. Vajíčka jsou z pastvy(nově vysázeného sadu), kde si pipky mohou nahrabat co potřebují + jim dopřáváme kvalitní krmivo bez GMO.

Vajíčka si můžete přijet vyzvednout přímo k nám – Přestavlky u Čerčan 94, případně zdarma zavážíme téměř každý den do Čerčan, Soběhrd, Benešova a přilehlého blízkého okolí (vše samozřejmě po předchozí domluvě).

Vajíčka si můžete vyzvedávat také v Mirošovicích na adrese: Senohrabská 443
Upřesnění nám napište do poznámky v objednávce, my se co nejdříve ozveme a vše doladíme 😉

Cena vajíček:
velikost S – 4 Kč/ks
MIX velikostí M a L – 7 Kč/ks
Objednávat můžete přes e-mail: vejce@kyselovichospodarstvi.cz, telefonicky: 725 714 021, nebo zadávat na našem novém eshopu, který budeme časem rozšiřovat také o naše vyzrálé hovězí maso.
Ozvat se nám můžete ozvat také na našich sociálních sítích, jsme na Facebooku a Instagramu.
Úplně nejčerstvější novinka je samoobslužná Kyselovic VEJCOVNICE .

Nyní nás už neumusíte kvůli vajíčkům nahánět, stačí přijet k nám na adresu Přestavlky u Čerčan 94, vzít si potřebný počet vajíček, zaplatit a je to.
VEJCOVNICE je na důvěře, tak věříme, že bude fungovat a nebudou vajíčka mizet bez placení.

Samozřejmě pořád platí, i ostatní možnosti vyzvednutí, viz výše.